ADMINISTRATÍVNE BUDOVY

VIDEO-KONFERENČNÉ SYSTÉMY

Spojte sa na diaľku s vaším obchodným partnerom či dodávateľom v kvalite, akoby sedel priamo vedľa vás.

Vzdialenosť už nebude prekážkou rokovania. Miestnosť vám akusticky upravíme a vďaka vysoko citlivým mikrofónom bude každé vaše slovo zrozumiteľné. Kamera zabezpečí verný obraz, a tak nič už nebráni tomu, aby vaše rokovanie prebiehalo rovnako, ako keby ste sedeli za jedným stolom.

KOMPLEXNÉ RIEŠENIE PRE VIDEOKONFERENCIU

Video konferenčné systémy navrhneme presne podľa vašich potrieb. Okrem veľkosti miestnosti berieme do úvahy nielen nároky na samotnú video konferenciu, ale aj na zariadenia a programy, ktoré budete na svojich rokovaniach používať a deliť sa o ne..

Kvalitný zvuk a obraz prispôsobený na mieru
LCD alebo plátno
Možnosť pripojiť dotykový monitor
Jednoduché ovládanie pomocou dotykového displeja
Bezkáblová prezentácia
VYSOKÁ CITLIVOSŤ

Vysoko citlivé mikrofóny zabezpečia dokonalý prenos informácií a kamera, ktorá je tiež súčasťou zariadení, prenáša verný obraz. Videokonferenčným systémom vybavíme malý, stredný, ale aj veľký priestor. Na dokonalý zvukový zážitok a zrozumiteľnosť, priestor upravíme akusticky.

PRÍSLUŠENSTVO

Súčasťou videokonferenčnej miestnosti sú nielen konferenčné systémy a ozvučenie reproduktormi, ale aj inštalácia projektoru, plátna, či LCD televízora. V prípade, že chcete realizovať videokonferenciu ešte interaktívnejšie, súčasťou vašej miestnosti môže byť dotykový monitor.

VÝHODY

Výhodou riešení je jednoduchosť ich ovládacieho systému. Celú zasadačku a všetky zariadenia dokážete ovládať prostredníctvom jedného dotykového displeja. Pripojenie ku konferenčnému zariadeniu je taktiež veľmi jednoduché, buď realizujeme bezdrôtovo alebo použitím len HDMI kábla.

Videokonferenčné systémy prispôsobené miestnosti aj vašim požiadavkám

Chcete mať počas videokonferencie dokonalý obraz aj zvuk, zdieľať počas rokovania obrazovku, či kresliť na smart flipchart alebo máte ešte iné požiadavky?

Počúvame vaše požiadavky a miestnosť vybavíme podľa vašich potrieb. Máme široké portfólio a množstvo realizácií, a preto veríme, že navrhneme pre vás optimálne riešenie. Vďaka tomu, že sme oficiálnym distribútorom väčšiny značiek, vieme zabezpečiť rýchle dodanie. Každá naša inštalácia má svojho projektového manažéra, ktorý zabezpečí realizáciu projektu v stanovenom čase aj cene.

Povedzte nám o vašich predstavách a my pripravíme riešenie na mieru pre vás. Každý projekt má u nás svojho projektového manažéra,
ktorý sa vám venuje a zabezpečuje bezproblémový chod spolupráce.