RIEŠENIA PRE

HIFI A HIGHEND

Rozširujeme naše skúsenosti o distribúciu prémiových audio a video značiek a inštalácií, aby sme boli silnejší

KETOS® pokračuje v spoločnosti AV Integra Spoločnosť AV Integra bude pokračovať v distribúcii portfólia prémiových audio značiek pod ochrannou známkou Ketos® a poskytovať Vám profesionálnu podporu. Veríme, že rozšírením nášho portfólia sa pre Vás staneme ešte silnejším a efektívnejším partnerom a budeme lepšie pripravení na budúcnosť.

AV Integra garantuje profesionálny prístup a servis

AV Integra preberá garancie produktov a zákaziek portfólia Ketos®. Sme tím s profesionálnym zázemím a portfóliom pre distribúciu prémiových produktov a nadštandardných integračných a inštalačných služieb.

Spoločnosť AV Integra s.r.o. je na slovenskom trhu profilovaná ako profesionálna spoločnosť zaoberajúca sa systémovou integráciou audio vizuálnych technológií, kamerových systémov, video-konferenčných riešení a dátových komunikačných systémov. Vstupná analýza, konzultácie, projektovanie, integrácia a implementácia riešení je zabezpečená tímom odborníkov s vyše 24 ročnými skúsenosťami, ktorí sú pravidelne školení a certifikovaní.

Ku každej zákazke sa pristupuje individuálne a sú zohľadnené špecifické požiadavky daného zákazníka, investora, developera. Realizácia má prideleného svojho projektového manažéra, ktorý dohliada na realizáciu a je garantom kvality.

Naša vízia a benefity rozšírenia portfólia

Spoločnosť AV Integra stavia na 24-ročných profesionálnych skúsenostiach odborníkov, ktorí spolu tvoria úspešný tím na poli audio-video integrácie.
Rozšírením nášho portfólia o značky skupiny Ketos® ešte posilníme benefity, na ktorých si v AV Integra zakladáme:

Komplexnosť zákazky od návrhu riešenia cez predaj, realizáciu, popredajnú starostlivosť a servis
Vysoká flexibilita a rýchla dodateľnosť tovaru
Individuálny prístup a zohľadnenie špecifických požiadaviek daného zákazníka
Zaujímavé ceny a ponuka riešení s výhodným pomerom cena/výkon a optimalizácia nákladov na obstaranie
STREAMOVACIE SYSTÉMY
STREAMOVACIE SYSTÉMY
STEREO SYSTÉMY
STEREO SYSTÉMY
DOMÁCE KINÁ
DOMÁCE KINÁ

PREČO S NAMI SPOLUPRACOVAŤ?

Jednoduchosť navrhovaného riešenia je jednou z našich najvyšších priorít. Na základe odborných konzultácií pripravujeme projekty na mieru, pričom sa snažíme o jednoduché, účelové a funkčné riešenie pre každého klienta.

KOMPLEXNOSŤ

Všetko, čo potrebujete na jednom mieste v rukách profesionálov - vstupná analýza, odborné konzultácie, projektovanie, projektová dokumentácia, integrácia a implementácia riešení. Máme vlastnú servisnú spoločnosť, ktorá sa stará o bezproblémový chod všetkých realizácií.

FLEXIBILITA A RÝCHLE DODANIE

Vďaka priamemu systému objednávania a vynikajúcim kontaktom so zahraničnými a s tuzemskými dodávateľmi, zabezpečujeme rýchle a bezproblémové dodanie tovaru a flexibilne reagujeme na vaše požiadavky.

PROJEKTOVÝ MANAŽÉR PRE KAŽDÚ INŠTALÁCIU

Projektový manažér v rámci projektu spolupracuje aj s inými profesiami, ako napr. elektrikár, projektant, architekt. Zabezpečuje hladkú spoluprácu medzi všetkými potrebnými zložkami a vie o všetkom, čo sa v projekte realizuje.

ODBORNOSŤ A PROFESIONALITA

Máme stabilný tím s množstvom skúseností. Vďaka tomu môžeme prinášať profesionálne riešenia aj pri neštandardných požiadavkách. Máme vlastné školené tímy a pravidelne absolvujeme školenia aj v zahraničí.

ŠIROKÉ PORTFÓLIO

Sme oficiálnym distribútorom väčšiny značiek v našom portfóliu. Vďaka tomu dodávame riešenia za výhodné ceny. Široké portfólio nám zase umožňuje nájsť riešenia podľa požiadaviek klienta v optimálnom pomere cena výkon.

VLASTNÁ SERVISNÁ FIRMA

Popredajná starostlivosť na najvyššej úrovni je u nás samozrejmosťou. Máme plnohodnotný servisný tím v našej vlastnej servisnej firme a vďaka ticketovaciemu softvéru sú u nás klienti automaticky informovaní. Servis zabezpečujeme na mieru podľa vašich požiadaviek.

Povedzte nám o vašich predstavách a my pripravíme riešenie na mieru pre vás. Každý projekt má u nás svojho projektového manažéra, ktorý sa vám venuje a zabezpečuje bezproblémový chod spolupráce.