RIEŠENIA PRE

ADMINISTRATÍVNE BUDOVY

Potrebujete vyriešiť ozvučenie zasadačky alebo hľadáte dodávateľa komplexného riešenia audiovizuálneho inteligentného vybavenia pre svoju administratívnu budovu? Máme 25 rokov skúseností s riešeniami na mieru od malých projektov až po zabezpečenie technicky náročných realizácií. Pri navrhovaní aj tých najnáročnejších integrovaných riešení dbáme na jednoduchosť ovládania.
Dôkladne zhodnotíme priestor a vaše požiadavky a navrhneme vám riešenie na mieru s dodaním na kľúč.
O vaše zariadenia sa postaráme v rámci záručného aj pozáručného servisu.

RIEŠENIA PRE FIRMY

Rezervácia zasadačky, bezchybné ozvučenie a obraz počas videokonferencie, napojenie rôznych zariadení a to všetko s jednoduchým systémom ovládania tak, aby ste sa mohli naplno venovať svojej práci a komunikácii s kolegami a s klientmi aj na opačnom konci sveta.

Posuňte prezentáciu svojej firmy ešte ďalej vďaka digital signage a efektívne komunikujte s paging systémom.

Príprava riešenia na mieru
Dodanie na kľúč
Integrované riešenia
Jednoduché ovládanie

PREČO S NAMI SPOLUPRACOVAŤ?

Jednoduchosť navrhovaného riešenia je jednou z našich najvyšších priorít. Na základe odborných konzultácií pripravujeme projekty na mieru, pričom sa snažíme o jednoduché, účelové a funkčné riešenie pre každého klienta.

KOMPLEXNOSŤ

Všetko, čo potrebujete na jednom mieste v rukách profesionálov - vstupná analýza, odborné konzultácie, projektovanie, projektová dokumentácia, integrácia a implementácia riešení. Máme vlastnú servisnú spoločnosť, ktorá sa stará o bezproblémový chod všetkých realizácií.

FLEXIBILITA A RÝCHLE DODANIE

Vďaka priamemu systému objednávania a vynikajúcim kontaktom so zahraničnými a s tuzemskými dodávateľmi, zabezpečujeme rýchle a bezproblémové dodanie tovaru a flexibilne reagujeme na vaše požiadavky.

PROJEKTOVÝ MANAŽÉR PRE KAŽDÚ INŠTALÁCIU

Projektový manažér v rámci projektu spolupracuje aj s inými profesiami, ako napr. elektrikár, projektant, architekt. Zabezpečuje hladkú spoluprácu medzi všetkými potrebnými zložkami a vie o všetkom, čo sa v projekte realizuje.

ODBORNOSŤ A PROFESIONALITA

Máme stabilný tím s množstvom skúseností. Vďaka tomu môžeme prinášať profesionálne riešenia aj pri neštandardných požiadavkách. Máme vlastné školené tímy a pravidelne absolvujeme školenia aj v zahraničí.

ŠIROKÉ PORTFÓLIO

Sme oficiálnym distribútorom väčšiny značiek v našom portfóliu. Vďaka tomu dodávame riešenia za výhodné ceny. Široké portfólio nám zase umožňuje nájsť riešenia podľa požiadaviek klienta v optimálnom pomere cena výkon.

VLASTNÁ SERVISNÁ FIRMA

Popredajná starostlivosť na najvyššej úrovni je u nás samozrejmosťou. Máme plnohodnotný servisný tím v našej vlastnej servisnej firme a vďaka ticketovaciemu softvéru sú u nás klienti automaticky informovaní. Servis zabezpečujeme na mieru podľa vašich požiadaviek.

Povedzte nám o vašich predstavách a my pripravíme riešenie na mieru pre vás. Každý projekt má u nás svojho projektového manažéra, ktorý sa vám venuje a zabezpečuje bezproblémový chod spolupráce.