ADMINISTRATÍVNE BUDOVY

SYSTÉMOVÁ INTEGRÁCIA

Moderné technológie nám môžu prácu veľmi zjednodušiť. Navyše, ak sú integrované do jedného systému, ovládate ich jednoducho a všetky z jedného miesta.

Vďaka inteligentným systémom najvyššej kvality značiek ako Crestron, AMX, Lutron atď. združíme ovládanie všetkých použitých riešení do jedného ovládacieho panelu. V mobile či tablete jednoducho ovládate projektor, zvuk, žalúzie, metostanicu, svetlá a všetky ďalšie integrované súčasti.

VŠETKY TECHNOLÓGIE OVLÁDATE Z JEDNÉHO MIESTA

Chcete optimalizovať všetky činnosti, aby ste sa bez rušenia mohli sústrediť na prácu? Pripravíme pre vás automatizované riešenia, keď si napríklad systém sám vie vyhodnotiť dáta a následne upravuje činnosti tak, aby šetril energiu, spúšťal závlahu v prípade poklesu pod normálnu úroveň a pod.

Sytémová integrácia je prispôsobená na mieru vašim potrebám. Naším cieľom je pripraviť vám riešenie tak, aby ste na jeden klik z jedného zariadenia ovládali všetko potrebné.

Všetky technológie na jednom mieste
Vzdialené aj centrálne ovládanie
Automatizácia

Vďaka systémovej integrácii sa vaše činnosti zefektívnia a prostredie, v ktorom pracujete či relaxujete bude príjemnejšie. Či už ide o vybavenie menšej rokovacej miestnosti alebo potrebujete riešiť komplexné riešenie pre vašu budovu, systémová integrácia zabezpečí, že všetky zložité riešenia "schováme" do jednoduchého ovládania. Vďaka tomu zabezpečíme používateľom jednoduché a intuitívne ovládanie všetkých potrebných prvkov.

Automatizácia sa postará o ešte väčší komfort. Najčastejšie sa využívajú napríklad automatické ovládanie žalúzií podľa počasia, osvetlenie a zavlažovanie kvetín. Vďaka zavlažovaniu budú mať rastliny v každom momente ideálnu vlhkosť. Priestor, v ktorom trávite denne tak veľa času bude vďaka tomu príjemnejší a optimalizujete náklady na pravidelnú starostlivosť o rastliny.

Tak ako všetky naše produkty aj systémú integráciu vám navrhneme a zrealizujeme na mieru vzhľadom na vaše požiadavky a rozpočet. Vďaka tomu, že každý projekt má u nás svojho manažéra zodpovedného za dodanie, máte záruku odborného dohľadu v každom kroku realizácie a zabezpečenú spoluprácu s ďalšími oddeleniami, ktorého sa integrácia týka.

Povedzte nám o vašich predstavách a my pripravíme riešenie na mieru pre vás. Každý projekt má u nás svojho projektového manažéra, ktorý sa vám venuje a zabezpečuje bezproblémový chod spolupráce.