ADMINISTRATÍVNE BUDOVY

OZVUČENIE

Vieme, že kvalitný zvuk dokáže nielen zabezpečiť komfort účastníkov, ale graduje emócie a vytvára zážitok. Preto mu venujeme náležitú pozornosť.

Ozvučujeme od malých priestorov akými sú domy a byty až po reštaurácie a veľké konferenčné haly. Pracujeme so širokým portfóliom produktov, ktoré starostlivo vyberáme na presne zvolený účel. Každá požiadavka má svoje špecifiká a vďaka dlhoročným skúsenostiam dokážeme ponúknuť optimálne riešenia a zastrešiť aj atypické požiadavky. V prípade potreby techniku zapožičiame.

DOKONALÝ ZVUK OD MALÝCH ROKOVACÍCH MIESTNOSTÍ AŽ PO VEĽKÉ KONGRESOVÉ CENTRÁ

Chcete dokonalý zvuk vo svojej zasadačke, rovnako jemnú sprievodnú hudbu v každom kúte svojej reštaurácie alebo dokonale zrozumiteľné každé slovo pre všetkých účastníkov konferencie? Vaše požiadavky zrealizujeme na mieru.

Komplexné zabezpečenie od naprojektovania až po inštaláciu
Zaškolenie personálu na manipuláciu so zariadeniami
Servisná údržba
Najvyššia kvalita všetkých zariadení

Venujeme sa ozvučeniu administratívnych budov, výrobných hál a priemyselných závodov, hotelov, kongresových centier, divadiel, múzeí, kultúrnych domov, kostolov, reštaurácií, škôl, podujatí a športovísk.

OD A PO Z

Zabezpečíme pre vás komlexné riešenie od projektu, projektovej dokumentácie, dodávky zariadení až po ich inštaláciu a nastavenie. Vďaka vlastnej servisnej spoločnosti vám zabezpečíme špičkový servis zariadení a v prípade potreby zaškolíme váš personál na obsluhu zariadení.

Chceme, aby ste si zvuk vychutnali naplno, a preto vám dodáme tie najkvalitnejšie mikrofóny, reproduktory, mixážne pulty a zosilňovače.

Vašu miestnosť akusticky upravíme tak, aby nevnikali ozveny a reč i hudba boli zrozumiteľné.

Hľadáte funkčné riešenie?

Pre menšie miestnosti najčastejšie realizujeme ozvučenie z TV, zo stropných podhľadových reproduktorov alebo zp skrinkových reproduktorov.

Pri videokonferenčných miestnostiach dbáme na zrozumiteľnosť reči a na súlad obrazu a zvuku.

Pre kongresové centrá riešime reprodukciu, snímanie zvuku mikrofónmi, delenie na zóny. Navrhneme a zabezpečíme vám aj audiokonferenčné systémy.

Máte špeciálne požiadavky?

Požadujete napríklad rušenie signálu v zasadačke pre maximálne súkromie? Ani to nie je problém. Máme mnoho skúseností s tisíckami realizovaných projektov, preto vieme vyhovieť skoro každej požiadavke a vždy sa snažíme nájsť riešenie vašich potrieb.

Preferujete dokonalý dizajn?

Veľmi obľúbenými sú v poslednom čase reproduktory v obraze alebo pre milovníkov čistého dizajnu napríklad skryté reproduktory. Máme vlastného architekta, ktorý vám navrhne riešenie podľa vašich želaní alebo môžeme spolupracovať s vaším dizajnérom, aby sme váš priestor zladili do dokonalosti.

Povedzte nám o vašich predstavách a my pripravíme riešenie na mieru pre vás. Každý projekt má u nás svojho projektového manažéra, ktorý sa vám venuje a zabezpečuje bezproblémový chod spolupráce.