SHOWROOM

Zažite naživo ako môže znieť vaše domáce kino a porovnajte si rôzne možnosti audiovizuálnych riešení pre svoj domov. Alebo hľadáte spôsob ako zlepšiť a zefektívniť svoje pracovné prostredie? V našom novom showroome na Pluhovej 40/A v Bratislave nájdete oboje. Radi vás u nás privítame a ukážeme vám rôzne typy audiovizuálnych riešení pre váš domov aj kanceláriu. Predstavíme a poradíme vám rôzne alternatívy podľa vašich požiadaviek.

NÁŠ NOVÝ SHOWROOM - ODDYCH

Chcete vidieť ako by mohlo vyzerať vaše domáce kino? Zaujímajú vás audiovizuálne riešenia pre váš priestor? Chcete si porovnať zvuk z rôznych zariadení predtým ako sa rozhodnete pre kúpu? Vytvorili sme pre vás jeden z najpokrokovejších a dokonalo modulovateľný showroom, aby sme vám vedeli odprezentovať presne to, o čo máte záujem. Dohodnite si s nami stretnutie vopred a my vám pripravíme konfiguráciu presne podľa vašich požiadaviek.
V našom showroome vám ukážeme:

kino plátno
projekcia s meniacimi sa formátmi podľa potreby
audio na mieru podľa vašich požiadaviek
rôzne možnosti ovládania
smart technológie pre váš domov
rôzne vychytávky ako napríklad reproduktory vstavané v stene alebo ukryté v obraze

NÁŠ NOVÝ SHOWROOM - PRÁCA

Potrebujete komfort na prácu? Navštívte nás a ukážeme vám, ako by mohla vyzerať vaša zasadacia miestnosť. Prinášame audiovizuálne riešenia pre menšie firmy aj veľké korporácie. Priamo na recepcii sa nachádza profesionálny digital signage prenos, ktorý sa využíva ako reklamný aj informačný priestor. Ešte pred vstupom do konferenčnej miestnosti vám odprezentujeme rezervačný systém a digital signage v jednom, na ktorom vám predvedieme jeho úžasnú jednoduchosť a funkčnosť.
V našej štýlovej konferenčnej miestnosti vám predstavíme:

interaktívny flipchart
prípojné panely
bezdrôtové pripojenia
videokonferencie
digital signage
interaktívny projektor