RIEŠENIA PRE

ŠKOLY A ŠKÔLKY

Získajte si pozornosť detí a študentov interaktívnou výučbou, ktorá ich bude baviť. Aj vaša škola môže byť smart.

Pripravíme pre vás riešenie na mieru, či už ste škola, škôlka alebo hľadáte komplexné riešenie pre ateliér, umeleckú školu, prednáškové miestnosti a pre auly. Využite naše bohaté skúsenosti z multimediálnej oblasti a zažite vzdelávanie budúcnosti už dnes

POSUŇTE VZDELÁVANIE NA VYŠŠÍ LEVEL

Od škôlok až po vysoké školy – od interaktívnych tabúľ až po kompletné technické vybavenie auly. Integrovaný systém umožňuje ovládať všetky zariadenia jednoducho z dotykového panel.

Riešenie vám pripravia naši profesionáli na mieru. Váš videoprojekčný systém navrhneme presne podľa miestnosti. Preto sa nemusíte obávať, či bude mať váš projektor dostatočnú svietivosť a či bude text na plátne viditeľný aj z druhého konca miestnosti. Priestor profesionálne ozvučíme s dôrazom na čistotu zvuku a zrozumiteľnosť reči a vyriešime aj akustiku. Spolu so správnym nastavením svetiel, s bezdrôtovými mikrofónmi a s dostatočnými prípojnými bodmi pre počítače bude vaša miestnosť univerzálne pripravená na prednášky, workshopy, diskusie a pod.

Vyriešením jednej miestnosti sa naše služby nekončia. Ak chcete vzdialene ovládať žalúzie, zavlažovanie, školský rozhlas a pod., určite vám pripravíme riešenie, ktoré zvýši komfort vašej inštitúcie a ktoré bude možné jednoducho ovládať.

Príprava riešenia na mieru
Dodanie na kľúč
Integrované riešenia
Jednoduché ovládanie
MULTIMEDIÁLNE UČEBNE
MULTIMEDIÁLNE UČEBNE
ODBORNÉ UČEBNE A LABORATÓRIÁ
ODBORNÉ UČEBNE A LABORATÓRIÁ
INTERAKTÍVNE SYSTÉMY
INTERAKTÍVNE SYSTÉMY

PREČO S NAMI SPOLUPRACOVAŤ?

Jednoduchosť navrhovaného riešenia je jednou z našich najvyšších priorít. Na základe odborných konzultácií pripravujeme projekty na mieru, pričom sa snažíme o jednoduché, účelové a funkčné riešenie pre každého klienta.

KOMPLEXNOSŤ

Všetko, čo potrebujete na jednom mieste v rukách profesionálov - vstupná analýza, odborné konzultácie, projektovanie, projektová dokumentácia, integrácia a implementácia riešení. Máme vlastnú servisnú spoločnosť, ktorá sa stará o bezproblémový chod všetkých realizácií.

FLEXIBILITA A RÝCHLE DODANIE

Vďaka priamemu systému objednávania a vynikajúcim kontaktom so zahraničnými a s tuzemskými dodávateľmi, zabezpečujeme rýchle a bezproblémové dodanie tovaru a flexibilne reagujeme na vaše požiadavky.

PROJEKTOVÝ MANAŽÉR PRE KAŽDÚ INŠTALÁCIU

Projektový manažér v rámci projektu spolupracuje aj s inými profesiami, ako napr. elektrikár, projektant, architekt. Zabezpečuje hladkú spoluprácu medzi všetkými potrebnými zložkami a vie o všetkom, čo sa v projekte realizuje.

ODBORNOSŤ A PROFESIONALITA

Máme stabilný tím s množstvom skúseností. Vďaka tomu môžeme prinášať profesionálne riešenia aj pri neštandardných požiadavkách. Máme vlastné školené tímy a pravidelne absolvujeme školenia aj v zahraničí.

ŠIROKÉ PORTFÓLIO

Sme oficiálnym distribútorom väčšiny značiek v našom portfóliu. Vďaka tomu dodávame riešenia za výhodné ceny. Široké portfólio nám zase umožňuje nájsť riešenia podľa požiadaviek klienta v optimálnom pomere cena výkon.

VLASTNÁ SERVISNÁ FIRMA

Popredajná starostlivosť na najvyššej úrovni je u nás samozrejmosťou. Máme plnohodnotný servisný tím v našej vlastnej servisnej firme a vďaka ticketovaciemu softvéru sú u nás klienti automaticky informovaní. Servis zabezpečujeme na mieru podľa vašich požiadaviek.

Povedzte nám o vašich predstavách a my pripravíme riešenie na mieru pre vás. Každý projekt má u nás svojho projektového manažéra, ktorý sa vám venuje a zabezpečuje bezproblémový chod spolupráce.