RIEŠENIA PRE

SMART HOME

Predstavte si, že sa vraciate domov, kde je príjemne chladno v lete, teplo v zime, kde je osvetlenie a hudba prispôsobené podľa preferencií členov rodiny a pritom viete, že je váš domov v bezpečí vďaka alarmu či kamerám.

Urobte z vášho domova miesto maximálneho relaxu, oddychu a nechajte technológiu vytvárať komfort. Vďaka smart riešeniam však získate viac ako pohodlie. Je to aj väčšia bezpečnosť domova a úspora energie a ďalších nákladov.

MODERNÉ TECHNOLÓGIE PRE VÁŠ ÚTULNÝ DOMOV

Túžite po praktickom domove alebo ste milovníkmi technológií a vychytávok? Vieme vám zabezpečiť oboje. Od automatického tienenia na udržanie komfortnej teploty v dome, vrátnika, smart kúrenia, ovládania svetiel a audiosystému až po neviditeľné reproduktory či domáce kino so zvukom, ktorý vás posadí do sedačky. Povedzte nám vašu predstavu a my nájdeme riešenie.

Každý projekt má u nás vlastného projektového manažéra a vďaka dlhoročným skúsenostiam a spolupráci s ďalšími profesiami ako architekt, projektant, elektrikár, vedúci stavby a pod. vás odbremeníme od starostí. Váš projektový manažér vyrieši všetko potrebné načas a v stanovenej kvalite.

Príprava riešenia na mieru
Dodanie na kľúč
Integrované riešenia
Jednoduché ovládanie
MULTIROOMOVÉ RIEŠENIA
MULTIROOMOVÉ RIEŠENIA
INTELIGENTNÝ DOMOV
INTELIGENTNÝ DOMOV
STREAMOVACIE SYSTÉMY
STREAMOVACIE SYSTÉMY
DOMÁCE KINÁ
DOMÁCE KINÁ

PREČO S NAMI SPOLUPRACOVAŤ?

Jednoduchosť navrhovaného riešenia je jednou z našich najvyšších priorít. Na základe odborných konzultácií pripravujeme projekty na mieru, pričom sa snažíme o jednoduché, účelové a funkčné riešenie pre každého klienta.

KOMPLEXNOSŤ

Všetko, čo potrebujete na jednom mieste v rukách profesionálov - vstupná analýza, odborné konzultácie, projektovanie, projektová dokumentácia, integrácia a implementácia riešení. Máme vlastnú servisnú spoločnosť, ktorá sa stará o bezproblémový chod všetkých realizácií.

FLEXIBILITA A RÝCHLE DODANIE

Vďaka priamemu systému objednávania a vynikajúcim kontaktom so zahraničnými a s tuzemskými dodávateľmi, zabezpečujeme rýchle a bezproblémové dodanie tovaru a flexibilne reagujeme na vaše požiadavky.

PROJEKTOVÝ MANAŽÉR PRE KAŽDÚ INŠTALÁCIU

Projektový manažér v rámci projektu spolupracuje aj s inými profesiami, ako napr. elektrikár, projektant, architekt. Zabezpečuje hladkú spoluprácu medzi všetkými potrebnými zložkami a vie o všetkom, čo sa v projekte realizuje.

ODBORNOSŤ A PROFESIONALITA

Máme stabilný tím s množstvom skúseností. Vďaka tomu môžeme prinášať profesionálne riešenia aj pri neštandardných požiadavkách. Máme vlastné školené tímy a pravidelne absolvujeme školenia aj v zahraničí.

ŠIROKÉ PORTFÓLIO

Sme oficiálnym distribútorom väčšiny značiek v našom portfóliu. Vďaka tomu dodávame riešenia za výhodné ceny. Široké portfólio nám zase umožňuje nájsť riešenia podľa požiadaviek klienta v optimálnom pomere cena výkon.

VLASTNÁ SERVISNÁ FIRMA

Popredajná starostlivosť na najvyššej úrovni je u nás samozrejmosťou. Máme plnohodnotný servisný tím v našej vlastnej servisnej firme a vďaka ticketovaciemu softvéru sú u nás klienti automaticky informovaní. Servis zabezpečujeme na mieru podľa vašich požiadaviek.

Povedzte nám o vašich predstavách a my pripravíme riešenie na mieru pre vás. Každý projekt má u nás svojho projektového manažéra,
ktorý sa vám venuje a zabezpečuje bezproblémový chod spolupráce.