RIEŠENIA PRE

HOTELY A KONGRESOVÉ CENTRÁ

Potrebujete komplexné riešenie? Pre váš hotel či kongresové centrum navrhneme a zabezpečíme všetko od videoprojekčných systémov, ozvučenia, tlmočníckych a konferenčných systémov, digital signage, kamerových, bezpečnostných a evakuačných systémov až po služby, ktoré komplexne zaistia tlačové konferencie a kongresy.

RIEŠENIA, S KTORÝMI BUDÚ SPOKOJNÍ AJ VAŠI NAJNÁROČNEJŠÍ KLIENTI

Komplexne zabezpečíme technické vybavenie pre menšie konferencie aj pre veľké kongresy. Dôkladne zvážime všetky vaše požiadavky, upravíme akustiku miestností, zabezpečíme ozvučenie s dôrazom na zrozumiteľnosť slova pri prednáškach, diskusiách aj pri workshopoch. Projekčné plátna, dataprojektory a ďalšiu audiovizuálnu techniku vám kompletne navrhneme aj zrealizujeme. Zastrešíme tiež tlačové konferencie s ohľadom na počet účastníkov a na nároky.

Tlmočnícke systémy pripravíme podľa potreby, či už ide o simultánne tlmočenie do dvoch, ale aj do 30 jazykov, ak hľadáte stále riešenie alebo si potrebujete techniku prenajať.

Zabezpečte maximálny komfort vašich hostí v každom momente ich návštevy u vás. Poskytujte aktuálne informácie o svojich službách vďaka hotelovej televízii a digital signage, doprajte pocit bezpečia všetkým vašim hosťom vďaka inovatívnym evakuačným systémom komunikujúcim s požiarnou ústredňou.

Príprava riešenia na mieru
Dodanie na kľúč
Integrované riešenia
Jednoduché ovládanie
TLMOČNÍCKE SYSTÉMY
TLMOČNÍCKE SYSTÉMY
KONFERENČNÉ SYSTÉMY
KONFERENČNÉ SYSTÉMY
VIDEOPROJEKČNÉ SYSTÉMY
VIDEOPROJEKČNÉ SYSTÉMY
NAVIGAČNÉ SYSTÉMY & DIGITAL SIGNAGE
NAVIGAČNÉ SYSTÉMY & DIGITAL SIGNAGE
KAMEROVÉ SYSTÉMY
KAMEROVÉ SYSTÉMY

PREČO S NAMI SPOLUPRACOVAŤ?

Jednoduchosť navrhovaného riešenia je jednou z našich najvyšších priorít. Na základe odborných konzultácií pripravujeme projekty na mieru, pričom sa snažíme o jednoduché, účelové a funkčné riešenie pre každého klienta.

KOMPLEXNOSŤ

Všetko, čo potrebujete na jednom mieste v rukách profesionálov - vstupná analýza, odborné konzultácie, projektovanie, projektová dokumentácia, integrácia a implementácia riešení. Máme vlastnú servisnú spoločnosť, ktorá sa stará o bezproblémový chod všetkých realizácií.

FLEXIBILITA A RÝCHLE DODANIE

Vďaka priamemu systému objednávania a vynikajúcim kontaktom so zahraničnými a s tuzemskými dodávateľmi, zabezpečujeme rýchle a bezproblémové dodanie tovaru a flexibilne reagujeme na vaše požiadavky.

PROJEKTOVÝ MANAŽÉR PRE KAŽDÚ INŠTALÁCIU

Projektový manažér v rámci projektu spolupracuje aj s inými profesiami, ako napr. elektrikár, projektant, architekt. Zabezpečuje hladkú spoluprácu medzi všetkými potrebnými zložkami a vie o všetkom, čo sa v projekte realizuje.

ODBORNOSŤ A PROFESIONALITA

Máme stabilný tím s množstvom skúseností. Vďaka tomu môžeme prinášať profesionálne riešenia aj pri neštandardných požiadavkách. Máme vlastné školené tímy a pravidelne absolvujeme školenia aj v zahraničí.

ŠIROKÉ PORTFÓLIO

Sme oficiálnym distribútorom väčšiny značiek v našom portfóliu. Vďaka tomu dodávame riešenia za výhodné ceny. Široké portfólio nám zase umožňuje nájsť riešenia podľa požiadaviek klienta v optimálnom pomere cena výkon.

VLASTNÁ SERVISNÁ FIRMA

Popredajná starostlivosť na najvyššej úrovni je u nás samozrejmosťou. Máme plnohodnotný servisný tím v našej vlastnej servisnej firme a vďaka ticketovaciemu softvéru sú u nás klienti automaticky informovaní. Servis zabezpečujeme na mieru podľa vašich požiadaviek.

Povedzte nám o vašich predstavách a my pripravíme riešenie na mieru pre vás. Každý projekt má u nás svojho projektového manažéra, ktorý sa vám venuje a zabezpečuje bezproblémový chod spolupráce.