ADMINISTRATÍVNE BUDOVY

MEETING ROOM

Navrhujeme rokovacie miestnosti na mieru každého klienta – od malých zasadačiek až po veľké miestnosti s vlastnou inteligenciou, ktoré používateľom absolútne zjednodušia ovládanie všetkých audiovizuálnych zariadení.

Sami si určite, čo vám najviac pomôže k bezproblémovému chodu vašej firmy. My nájdeme riešenie, ako vaše požiadavky zrealizovať, a ochotne vás oboznámime s rôznymi možnosťami.

ZÁKLADNÉ RIEŠENIA

Potrebujete priestor na rokovania, kde budete mať všetko potrebné na prácu? Kde zdieľanie obrazu a zvuku s ostatnými účastníkmi bude jednoduché a kvalitné?

S našimi riešeniami získate prostredie na efektívnu prácu, šetríte čas a budujete imidž modernej spoločnosti s príjemným prostredím.

Kvalitný zvuk a obraz prispôsobený na mieru
Zvýšenie efektivity komunikácie
Rezervačný systém v kombinácii s digital signage
Jednoduché ovládanie pomocou dotykového panelu
Možnosť ovládať osvetlenie, teplotu atď.
Bezkáblová prezentácia

Naším cieľom je vytvoriť pre vás prostredie, v ktorom budete chcieť pracovať a ktoré bude podporovať vašu tvorivú činnosť aj hľadanie riešení vašich výziev.

Na mieru vám preto vytvoríme riešenie, ktoré vám zjednoduší prácu. Všetky ovládacie prvky môžu byť v rámci zasadačky umiestnené v jednom paneli s jednoduchým dotykovým ovládaním a vybrané možno byť ovládané aj automaticky. Okrem ovládania prezentačného, audiokonferenčného, či videokonferenčného systému môžete automaticky ovládať aj osvetlenie miestnosti, teplotu či zaťahovanie závesov.

Využite rezervačný systém ovládaný online. V tablete pri zasadačke vidíte jej obsadenosť a o tom, či je práve v tejto chvíli voľná, vás informuje zelené alebo červené svetlo už z diaľky. Využite tento tablet aj ako digital signage a poskytnite tak ďalšie dôležité informácie tým, ktorí stoja pred zasadačkou.

Zefektívnite si prácu s interaktívnymi projektormi a tabuľami, zdieľajte s kolegami, ktorí sú hoc aj na druhej strane sveta, o svoje myšlienky pomocou elektronického flichartu, interagujte a hľadajte spoločné riešenia.

Prezentujte v 3D alebo rokujte so vzdialenými partnermi naozaj ako za jedným stolom.

Vaša rokovacia miestosť môže byť príjemným prostredím nastaveným podľa vašich požiadaviek. Vďaka meteostanici budú žalúzie automaticky reagovať na zmenu počastia a závlaha sa postará o vaše kvety.

Možností pre vašu zasadačku je veľa a vďaka množstvu realizovaných projektov veríme, že vám pripravíme riešenie na mieru, ktoré uľahčí prácu a spríjemní pocit z priestoru vašej rokovacej miestnosti.

V rámci riešení dodávame prezentačný systém, audiokonferenčný systém, videokonferenčný systém, zatemnenie priestoru a zabezpečíme aj akustickú úpravu priestoru.

Povedzte nám o vašich predstavách a my pripravíme riešenie na mieru pre vás. Každý projekt má u nás svojho projektového manažéra,
ktorý sa vám venuje a zabezpečuje bezproblémový chod spolupráce.