KETOS

Rozširujeme naše skúsenosti o distribúciu prémiových audio a video značiek a inštalácií, aby sme boli silnejší

KETOS® pokračuje v spoločnosti AV Integra Spoločnosť AV Integra bude pokračovať v distribúcii portfólia prémiových audio značiek pod ochrannou známkou Ketos® a poskytovať Vám profesionálnu podporu. Veríme, že rozšírením nášho portfólia sa pre Vás staneme ešte silnejším a efektívnejším partnerom a budeme lepšie pripravení na budúcnosť.

AV Integra garantuje profesionálny prístup a servis

AV Integra preberá garancie produktov a zákaziek portfólia Ketos®. Sme tím s profesionálnym zázemím a portfóliom pre distribúciu prémiových produktov a nadštandardných integračných a inštalačných služieb.

Spoločnosť AV Integra s.r.o. je na slovenskom trhu profilovaná ako profesionálna spoločnosť zaoberajúca sa systémovou integráciou audio vizuálnych technológií, kamerových systémov, video-konferenčných riešení a dátových komunikačných systémov. Vstupná analýza, konzultácie, projektovanie, integrácia a implementácia riešení je zabezpečená tímom odborníkov s vyše 24 ročnými skúsenosťami, ktorí sú pravidelne školení a certifikovaní.

Ku každej zákazke sa pristupuje individuálne a sú zohľadnené špecifické požiadavky daného zákazníka, investora, developera. Realizácia má prideleného svojho projektového manažéra, ktorý dohliada na realizáciu a je garantom kvality.

Naša vízia a benefity rozšírenia portfólia

Spoločnosť AV Integra stavia na 24-ročných profesionálnych skúsenostiach odborníkov, ktorí spolu tvoria úspešný tím na poli audio-video integrácie.

Rozšírením nášho portfólia o značky skupiny Ketos® ešte posilníme benefity, na ktorých si v AV Integra zakladáme:

Komplexnosť zákazky od návrhu riešenia cez predaj, realizáciu, popredajnú starostlivosť a servis
Vysoká flexibilita a rýchla dodateľnosť tovaru
Individuálny prístup a zohľadnenie špecifických požiadaviek daného zákazníka
Zaujímavé ceny a ponuka riešení s výhodným pomerom cena/výkon a optimalizácia nákladov na obstaranie