Navštívte našu AV INTEGRA PARTNERS GALLERY

Nový exkluzívny Showroom vznikol v roku 2013 a táto idea sa vyvinula zo vzájomnej spolupráce partnerov - slovenských architektov a kvalitných slovenských výrobcov a dodávateľov jednotlivých častí interiérov. Preto tento showroom dostal názov PARTNERS GALLERY Showroom. Naša firma AV Integra tu predstavuje svojim zákazníkom inteligentné technológie riadenia systémom AMX, vysokokvalitný systém domáceho kina vrátane FULL HD projekcie s možnosťou 3D zobrazovania. V časti showroomu sú nainštalované „neviditeľné reproduktory“ a multiroomový systém ozvučenia je zabezpečený technólogiou SONOS systém. Takisto zasadacia miestnosť, ovládanie bio krbov a svetelné scény ovládame inteligentným riadiacim systémom AMX.

V spolupráci s vystavujúcimi dvornými partnermi a na základe dlhoročných skúseností v tvorbe audio-video integrácie sme tak vytvorili plnohodnotný tím pre návrhy a dodávku luxusných interiérov na kľúč pre náročných klientov.

V súčasnosti PARTNERS GALLERY vytvára ťažiskový tím zložený zo 6 spoločností pôsobiacich na slovenskom aj zahraničnom trhu. Ideovú základňu návrhov a dizajnu tvoria architekti, ktorí pôsobia ako spoločnosť ARCH GALLERY. Výrobcom obývacieho nábytku je spoločnosť LINDNER Mobilier z Maduníc pri Piešťanoch. Dvorným výrobcom sedacieho a čalúneného nábytku je spoločnosť MOBILIER Design z Piešťan. Výrobcami dizajnových bio-krbov na mieru je spoločnosť BIOKAMIN-TOSCANA z Bratislavy. Čarovanie s kameňom pre najnáročnejších zabezpečuje spoločnosť KLIEŠTIK zo severu Slovenska, z Čadce. A technické a technologické riešenie audia-videa a inteligentného riadenia ušitého na mieru pre tento projekt predstavujú produkty a technológie z portfólia spoločnosti AV INTEGRA z Bratislavy. Samozrejmosťou je úzka spolupráca aj s ostatnými poprednými výrobcami, či dovozcami ostatných súčastí interiérov. Táto súhra skúseností, kreativity a kvality vo výrobe a dodávke je zárukou spokojnosti našich zákazníkov.