Vážení zákazníci,

V dohľadnej dobe bude spustený nový, moderný B2B portál AV Integra/Ketos. Zároveň Vás čoskoro privíta aj úplne nová web stránka www.avintegra.sk.

Základný profil spoločnosti AV Integra s.r.o.

Spoločnosť AV Integra s.r.o. je na slovenskom trhu profilovaná ako profesionálna spoločnosť zaoberajúca sa systémovou integráciou audio vizuálnych technológií, kamerových systémov, video-konferenčných riešení a dátových komunikačných systémov.

Vstupná analýza, konzultácie, projektovanie, integrácia a implementácia riešení je zabezpečená tímom odborníkov s vyše 23 ročnými skúsenosťami, ktorí sú pravidelne školení a certifikovaní.

Hlavnou doménou firmy AV Integra je schopnosť komplexne zastrešiť veľké aplikácie, ako sú návrhy, riešenia a finálne inštalácie veľkých závodov, firiem, hál, hotelov, business centier, ale aj kaviarní, medicínskych priestorov a pod.

Ku každej zákazke sa pristupuje individuálne a sú zohľadnené špecifické požiadavky daného zákazníka, investora, developera. Realizácia má prideleného svojho projektového manažéra, ktorý dohliada na realizáciu a je garantom kvality.

Navrhujeme a realizujeme projekty pre zasadacie miestnosti, konferenčné miestnosti, video-konferenčné systémy, hotely, business centrá, veľké výrobné haly, recepcie, ozvučenie reštaurácií, systémy domáceho kina, multiroom systémy, ako aj komplexné riadiace systémy a tzv. inteligentné domy.

Popredajná starostlivosť

Poskytujeme špecializovaný servis a starostlivosť počas celej životnosti produktov. Pre maximálne plnenie týchto cieľov sme založili samostatnú servisnú spoločnosť AV Integra servis s.r.o. ktorá sa venuje starostlivosti o klientov na dennej báze. Jej hlavnou činnosťou je poskytovanie servisných a dohľadových služieb pre našich partnerov, hotline servis, ako aj poskytovanie pravidelnej údržby a garancie odstránenia poruchy v režime „next business day“.

 

NOVINKY

V prípade, že máte záujem o odprezentovanie našich technologií v našom showroome, neváhajte a kontaktujte nás.

 

NAŠE SLUŽBY

  • Svojím klientom ponúkame komplexné služby od návrhu riešenia cez predaj, realizáciu, popredajnú starostlivosť a servis.
  • Vysoká flexibilita a rýchla dodateľnosť tovaru, ktorú nám umožňuje priamy systém objednávania a vynikajúce kontakty so zahraničnými i tuzemskými dodávateľmi.
  • Ku každej zákazke pristupujeme individuálne a sú zohľadnené špecifické požiadavky daného zákazníka. Realizácia má prideleného svojho projektového manažéra, ktorý dohliada na realizáciu a je garantom kvality.
  • Klientom ponúkame know-how špecialistov, ľudí s až 23 ročnou praxou a komplexným rozhľadom. To nám umožňuje optimalizovať ponuku s ohľadom na individuálne potreby klienta.
  • Komplexný prehľad v ponuke trhu nám umožňuje klientom ponúkať riešenie s výhodným pomerom cena/výkon a tým aj optimalizovať náklady na obstaranie.